Firmamız

1987 yılında çalışma hayatına başlayan firmamız değişen piyasa koşullarına uymak profesyonelce hizmet vermek ve daha tecrübeli bir kadro ile çalışmak için 1994 yılı itibari ile Hatay merkez Antakya' da Step Asansörleri San. ve Tic. Ltd. Şti olarak kurulmuştur ve tüm Hatay halkına daha iyi hizmet sunmak amacı ile Hatay İskenderun ilçesinde 2000 yılı’nda ikinci yerini açmış ve halen deneyimli personelleri ile en iyi şekilde hizmet vermeye devam etmektedir.

EN İYİ KALİTE

Step Asansör Hizmetleri, güvenlik kültürümüzden ödün vermeden en yüksek kalite standartlarını karşılamayı taahhüt eder.

ZAMANINDA

Firmamızda müşterinin zamanına ve programına saygı duyar ve projeleri daima zamanında tamamlarız.


TECRÜBELİ

Söylenildiği gibi, uygulama mükemmelleştirir. Yılların verdiği tecrübemizle, işe hakkını verecek birşekilde tamamlamak için bizle bahse girebilirsiniz.

Step Asansör Tarihi

2000

Şirketimiz 2000'li yılarından bu yana asansör bakım & revizyon konusunda güvenli ve risksiz taşımayı kendisine ilke edinmiş, geçen zaman içerisinde oluşan kurumsallaşmış kadrosu ile titiz ve planlı çalışmaları sonucunda asansöre yeni bir boyut katmıştır.

2010

Sene 2010'a gelindiğinde Step Asansör sadece Antakya'da değil Tüm Hatay'da kendini kanıtlamanın ötesine geçmiş. Müşterilerine güvenli ve kaliteli hizmet vermeye devam etmiştir.

2005

2005' gelindiğinde Step Asansör Antakya'da kendini kanıtlamanın ötesine geçmiş.Şirketimiz hizmet sektöründe gösterilmesi gereken hassasiyet, hız ve güvenirliliğin farkında ve her zaman daha iyisine ulaşmanın amacındadır.

2022

Step Asansör sadece Hatay'da değil Bursa,Ankara,Eskişehir,Adana,İzmir, Mersin,GaziAntep gibi metropol şehirlerde aktif oalrak projelerini sürdürmekte ve Türkiye'nin değil Dünya kalite standartları çatısı altında hizmetlerini aktif olarak sürdürmeye devam etmekredir.

TEMEL DEĞERLERİMİZ

Mİsyonumuz

Asansör Sektöründe değişime, teknolojiye, müşteri memnuniyetine ve iş güvenliğine azami derecede önem veren, Asansör sektöründe yenilikleri önemseyen, yurtiçi ve yurtdışında adını duyuran ve en iyi tercih edilen bir marka olmak.

Vİzyonumuz

Asansör Sektöründe değişime, teknolojiye, müşteri memnuniyetine ve iş güvenliğine azami derecede önem veren, Asansör sektöründe yenilikleri önemseyen, yurtiçi ve yurtdışında adını duyuran ve en iyi tercih edilen bir marka olmak.

Hedeflerİmİz

Türkiye sınırları içerisinde faaliyet gösteren asansörlerin en zirvesinde Step Asansör bayrağını dalgalandırmak.